Aktualności

Aleksandrowianka na 3 miejscu w Europie…         

Początek roku szkolnego C.K.K.T. BUSHI może zaliczyć do bardzo udanych.
Najpierw 1 miejsce Aleksandry Michalak na Pucharze Mistrza we Wrocławiu, później 3 miejsce na Pucharze Europy w Wilnie, a teraz  4 medale (1 złoty - Aleksandra Michalak, 3 brązowe - Kornelia Kudanowska, Marta Włodarczyk i Dominik Przychodniak) na ostatniej edycji wojewódzkiej ligi karate tradycyjnego, która odbyła się w Łodzi 25.10.2015 r.  Tak wiele osób trzymało za nas kciuki, że to nie mogło się nie udać – mówi Sebastian Ziembikiewicz instruktor C.K.K.T. BUSHI. Miałem cichą nadzieję, że Kornelii Kudanowskiej, której w tamtym roku na Pucharze Świata Dzieci w Szwajcarii do wejścia do finału zabrakło jednej sędziowskiej chorągiewki  tym razem się uda. Bardzo żałujemy, że tak się nie stało, ale jako wieloletni instruktor i były zawodnik wiem, że wyczekane zwycięstwo smakuje najlepiej. Jeszcze bardziej mobilizuje i uczy pokory. Powiem szczerze, że bardzo się wzruszyłem kiedy okazało się, że Ola walczy w finale. Było sporo  stresu, gdyż przy pierwszym wyjściu na matę konkurowała z czarnym pasem. Ale jak zawsze w takich momentach moi zawodnicy spinają się
i walczą do końca (wygrała 5:0). Tak się stało i tym razem. Cieszę się podwójnie, gdyż jest to pierwszy w historii naszego miasta medal zdobyty przez Aleksandrowiankę na  Pucharze Europy Dzieci. Serdeczne podziękowania składam rodzicom wszystkich zawodników  za ich zapał i zaangażowanie oraz startującym we wszystkim październikowych turniejach.  Chciałbym gorąco podziękować firmie ONNINEN za pomoc i wsparcie finansowe, które umożliwiło wyjazd na Litwę na Puchar Europy Dzieci. Bardzo się cieszę, że są firmy, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci i pomagają w realizowaniu ich pasji. Teraz przed nami odpoczynek, regeneracja sił oraz dalsza praca – mobilizacja przed wiosną 2016. Dziękuję wszystkim, którzy wierzyli i trzymali kciuki – ARIGATO!

Strona: 1 2  »

Pracowity i bardzo owocny październik...

Pracowity i bardzo owocny październik...


Nasza zawodniczka 3 w Europie...

WAŻNE!!!

BADANIA LEKARSKIE!!!

Gwiazdkowy Turniej Karate Tradycyjnego BUSHI

Dnia 21.12.2013 roku jak co roku odbył się Gwiazdkowy Turniej dla naszych dzieciaszków. W tegorocznych zawodach wzięło udział prawie 60 zawodników w pięciu grupach, ale pierwszy raz wystąpili

Życzenia na 2014

Dla Nas rok 2014 to rok spełnionych marzeń, bo wraz ze starym rokiem żegnamy Fithouse i przeprowadzając się zaledwie 300m. wchodzimy na nowy poziom.

Badania lekarskie

Informuję o zbliżających się badaniach lekarskich u lekarza sportowego które odbędą się w dniach: 20.11.2013 r. i 21.11.2013 r.

Strona: 1 2  »