Bushi

O KLUBIE

CKKT BUSHI istnieje od 2004 roku, którego założycielem jest Sebastian Ziembikiewicz, obecny Prezes klubu.

Siedziba mieści się w Klubie LEVEL w Aleksandrowie Łódzkim, dysponujemy salą treningową z matą do sportów walki lustrami oraz profesjonalnym sprzętem do treningów. 
Naszą pasją było dzielenie się miłością do karate, integrowanie rodzin oraz rozpowszechnianie idei uprawiania sportu od najmłodszych lat, nie zapominając o dobrym wychowaniu, etykiecie i szacunku do drugiego człowieka. Naszą ideą jest, aby każdy kto zaczyna swoją karatecką przygodę doskonaląc swoją technikę i precyzję, przede wszystkim dążył do kształtowania swojego charakteru i dyscypliny poprzez naukę cierpliwości, wytrwałości, pokory, bo to zostanie z adeptem na zawsze do samodoskonalenia i ukształtuje jego przyszłość. 
Oprócz zajęć z zakresu sztuk walki oferujemy różnorodne zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Wspólny czas jest dla nas bardzo ważny, dlatego organizujemy pikniki rodzinne, nocowanki, dyskoteki oraz obozy wyjazdowe dla członków klubu i ich rodzin. 
Naszym atutem są kameralne grupy, co wpływa na możliwość zindywidualizowania treningowego podejścia. 
Od wielu lat organizujemy turnieje karate (jako pierwsi zorganizowaliśmy Przedszkoliadę Karate Tradycyjnego w Łodzi w 2005). Nasi wychowankowie to obecnie nie tylko czarne pasy, ale również reprezentanci Polski oraz dzieci i młodzież – medaliści Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

W czasie wolnym od szkoły organizujemy zimowiska, obozy letnie i obozy stacjonarne, na które serdecznie wszystkich zapraszamy. 
Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą w zakładce OBOZY 2024.

Z nami poznasz NOWY WYMIAR AKTYWNOŚCI DLA CAŁEJ RODZINY!!!

Jeśli chcesz poczuć ten wyjątkowy, niepowtarzalny klimat ODWIEDŹ I DOŁĄCZ DO NAS!