Początek roku szkolnego C.K.K.T. BUSHI

Początek roku szkolnego C.K.K.T. BUSHI może zaliczyć do bardzo udanych.

“Najpierw 1 miejsce Aleksandry Michalak na Pucharze Mistrza we Wrocławiu, później 3 miejsce na Pucharze Europy w Wilnie, a teraz 4 medale (1 złoty – Aleksandra Michalak, 3 brązowe – Kornelia Kudanowska, Marta Włodarczyk i Dominik Przychodniak) na ostatniej edycji wojewódzkiej ligi karate tradycyjnego, która odbyła się w Łodzi 25.10.2015 r. Tak wiele osób trzymało za nas kciuki, że to nie mogło się nie udać” – mówi Sebastian Ziembikiewicz instruktor C.K.K.T. BUSHI.

Miałem cichą nadzieję, że Kornelii Kudanowskiej, której w tamtym roku na Pucharze Świata Dzieci w Szwajcarii do wejścia do finału zabrakło jednej sędziowskiej chorągiewki tym razem się uda. Bardzo żałujemy, że tak się nie stało, ale jako wieloletni instruktor i były zawodnik wiem, że wyczekane zwycięstwo smakuje najlepiej. Jeszcze bardziej mobilizuje i uczy pokory. Powiem szczerze, że bardzo się wzruszyłem kiedy okazało się, że Ola walczy w finale. Było sporo stresu, gdyż przy pierwszym wyjściu na matę konkurowała z czarnym pasem. Ale jak zawsze w takich momentach moi zawodnicy spinają się i walczą do końca (wygrała 5:0). Tak się stało i tym razem. Cieszę się podwójnie, gdyż jest to pierwszy w historii naszego miasta medal zdobyty przez Aleksandrowiankę na Pucharze Europy Dzieci. Serdeczne podziękowania składam rodzicom wszystkich zawodników za ich zapał i zaangażowanie oraz startującym we wszystkim październikowych turniejach. Chciałbym gorąco podziękować firmie ONNINEN za pomoc i wsparcie finansowe, które umożliwiło wyjazd na Litwę na Puchar Europy Dzieci.

Bardzo się cieszę, że są firmy, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci i pomagają w realizowaniu ich pasji. Teraz przed nami odpoczynek, regeneracja sił oraz dalsza praca – mobilizacja przed wiosną 2016. Dziękuję wszystkim, którzy wierzyli i trzymali kciuki – ARIGATO!