UWAGA INFO!

Jak co roku przełom listopada i grudnia jest bardzo aktywny. Poniżej przedstawiamy najbliższe działania klubowe. Wszystkich rodziców proszę o pomoc w ich płynnym przebiegu.

👉 REJESTRACJA do PUKT

Polska Unia Karate Tradycyjnego – dot. grup początkujących.
Aby brać czynny udziału we wszystkich planowanych aktywnościach (np. starty w zawodach, egzaminy na stopnie kyu (pasy), KONIECZNA jest samodzielna rejestracja w bazie PUKT (Polskiej Unii Karate Tradycyjnego) oraz dokonanie rocznej opłaty licencji (50zł.).
Rejestracja na  https://pukt.pl/hajime/ a następnie ZAPISY INDYWIDUALNE.

WAŻNE
‼️

  1. Właściwy wybór klubu (tj. CENTRUM KSZTAŁCENIA KARATE TRADYCYJNEGO BUSHI)
  2. Posiadany stopień, zaznaczamy BRAK, lub inny (dot. tych którzy przeszli z innego klubu i zdawali egzaminy, warunek dostarczenie instruktorowi odpowiedniego certyfikatu).
  3. Wybieramy odpowiednią “SEKCJĘ: LVE/SP1/SP4/SPB/SPP/SPD”

Po wysłaniu wniosku o przyjęcie czekamy na akceptację, dopiero po jej uzyskaniu opłacamy licencję przez własny profil klikając czerwone pole NIE POSIADASZ LICENCJI i ZAPŁAĆ, po czym nastąpi przekierowanie do banku. Wpłata od razu widoczna jest u administratora.

👉 16-30.11.2023

przyjmowanie zamówień na kimona, pasy, inne akcesoria oraz książki dla dzieci o karate {Super prezent gwiazdkowy ;)}. Zamówienia składamy u instruktora lub w recepcji klubu z wpłatą zaliczki: 100 zł. kimona, 40 zł. pasy i książki.

👉 10.12.2023

XXIV Gwiazdkowy Turniej Karate BUSHI
(dobrowolny dla wszystkich ćwiczących, jednak start jest obowiązkowy dla osób chcących zdawać egzamin) oraz sesja zdjęciowa do kalendarza na 2024 rok.
OPŁATA STARTOWA 50 zł. ZAPISY do 5.12‼️u instruktora lub w recepcji klubu. Podajemy stopień oraz rok urodzenia.

PROGRAM:
Tegoroczny turniej odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 4 przy al. Wyzwolenia 3 w Aleksandrowie Łódzkim. Rozpoczęcie zawodów o godz 10:00, przewidywane zakończenie ok. 13:00. Wszystkich startujących zapraszamy na godz 9:30.
9:45 – wspólna rozgrzewka dla wszystkich zawodników
10:00 – rozpoczęcie startów / Gość specjalny – św. Mikołaj 😉

A) Gr. przedszkolne, podzielone wiekiem (kimono nie jest obowiązkowe wystarczy strój jak na wf-biała koszulka)

B)
Gr. Szkolne:

  • BIAŁE PASY i bez
  • ŻÓŁTE PASY
  • POMARAŃCZOWE
  • ZIELONE PASY
  • NIEBIESKIE PASY
  • BRĄZOWE PASY

C) Po zakończeniu każdej grupy odbędzie się sesja zdjęciowa do kalendarza na 2024 rok.

D)
Zakończenie zawodów.
Dekoracje odbędą się po zakończeniu wszystkich grup. Wszystkie dzieci otrzymają nagrody, medale, puchary.

👉 11-15.12.2023

EGZAMINY na stopnie uczniowskie (kyu) oraz uroczyste wręczenie pasów.
Od 1.12 ruszą zapisy na egzaminy na stopnie uczniowskie “kyu” (sesja zimowa). Odbędą się one w dniach od 11-15.12
ZAPISY oraz PŁATNOŚCI TYLKO przez własny profil w systemie PUKT‼️
Z profilu wchodzimy w “egzaminy”, wybieramy właściwy stopień i dokonujemy zapisu, czekamy na zaakceptowanie wniosku o dopuszczenie do egzaminu. Po zatwierdzeniu, dokonujemy płatności również przez system (sposób płatności jak za licencję).
UWAGA‼️W dniu egzaminów NIE MA TRENINGÓW, po egzaminie dzieci są wolne. Do egzaminu będą mogły przystąpić tylko osoby, które zapisały się
i opłacily go dzień przed egzaminem, mają opłaconą licencję PUKT oraz opłaconą składkę członkowską za miesiąc grudzień. W dniu egzaminu system odrzuci możliwość zapisu. Po zdanym egzaminie zostaną wręczone pasy, które zostały wcześniej zamówione przez rodzica. Każdy może wybrać dla siebie dogodny termin egzaminu.

👉 17.12.2023

KLUBOWE SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE dla dzieci i rodziców.
Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 4 przy al. Wyzwolenia 3 w Aleksandrowie Łódzkim. Rozpoczęcie o godz 16:00 i potrwa do godz. 20:00
Obowiązuje koszyczkowe  (ciasto, sałatka lub jakieś przekąski (tylko na zimno, nie będzie możliwości podgrzania potraw). Wszystkie napoje indywidualnie 😉
Gościem specjalnym będzie św. Mikołaj ze śnieżynką. Podczas spotkania odbędzie się losowanie prezentów. Prezent (o wartości do 20/30 zł.) przynosi każde dziecko i przy wejściu wrzuca do wora św. Mikołaja. Dodatkowo dla dzieci będą zabawy i wiele innych atrakcji. Wstęp jest BEZPŁATNY!!!
To będzie fajny, wspólny świąteczny czas, do zobaczenia 😉